KONST / Litografier / Färglitografi 15103028
nr 1510 3028
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Födelsedagsfirande. Signerad, numrerad 298/360. Färglitografi, bildmått: 54x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:45:26
12/12 17:54:41
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang